תקנון

 1. אנו שמחים לארח אתכם באתר האינטרנט של מוקפצין. טלפון לבירורים: 1-700-555346. שדרות ירושלים 2 באר שבע
 2. שעות הפעילות של העסק: ימים א-ה שעות 11:00-23:30, מוצאי שבת – מצאת השבת ועד 23:30
 3. השימוש בלשון זכר בתקנון זה הינו מטעמי נוחות בלבד.
 4. קריאת התקנון, הבנת תכניו והסכמה להוראותיו היא תנאי מקדים עבור כל הגולש באתר ו/או מזמין באמצעות האתר משלוח באמצעות שירות השליחים או באמצעות איסוף עצמי.
 5. הגלישה באתר מהווה את הסכמת הגולש והתחייבותו שלא לעשות כל שימוש באתר זה אלא למטרות לשמן נוסד.
 6. הרשות לבצע הזמנה של משלוח באמצעות האתר מותרת לכל אדם שהינו מעל גיל 18 וברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הפעילות בישראל (או בעל הרשאה מפורשת מאת בעל כרטיס האשראי).
 7. לצורך הזמנת השירות נדרש הגולש להזין את כל הפרטים הנדרשים בתהליך ההזמנה באתר . מוקפצין או מי מטעמה לא תוכל להיות אחראית על טעויות שיכול שיתבצעו במזיד או שלא במזיד על ידי הרוכש בעת הקלדת הפרטים. כמו כן, מוקפצין לא יהיו אחראים במישרין או בעקיפין בכל מקרה שבו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ביצוע פעולות באתר.
 8. למען הסר ספק, רק הזמנה שתתקבל במחשב מוקפצין תפעיל הכנת המנה וביצוע המשלוח ללקוח.
 9. מעצם ביצוע ההזמנה באתר מוקפצין והשארת פרטיו של המזמין בידי הרשת, הוא מצהיר בזאת על הסכמתו כי מוקפצין ו/או מי מטעמה יהיו רשאים לשלוח למזמין דואר אלקטרוני ו/או הודעת SMS ו/או ולפנות אליו בכתב או בעל פה ו/או בכל צורה אחרת בקשר עם פעילות מוקפצין לרבות אך לא רק בקשר עם עדכון מצב ההזמנה ו/או המשלוח, בקשר לאישור הזמנה טלפונית, בקשה או תנאי למשלוח קוד הזמנה באמצעות SMS מבצעים שונים, הנחות, שינויים בתפריט או עדכונים על חידושים באתר
 10. כל המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ. מוקפצין רשאית לעדכן מחירים מעת לעת ואינה חייבת בהודעה מוקדמת לגולשי האתר.
 11. ההזמנות שיוזמנו באתר ישולמו באמצעות כרטיס אשראי ו/או במזומן בעת קבלת המשלוח בהתאם לבחירת המזמין
 12. מוקפצין מקפידה מאד על איכות מוצריה ותקינותם.
 13. זמן ההגעה המשוער של משלוח שיוזמן באתר יהיה עד שעה. עם זאת, זמן זה עלול להשתנות בתלות בלחץ במקום.
 14. התמונות והמידע באתר הינם להמחשה בלבד. יתכנו הבדלים בין התמונות למוצרים שיסופקו בפועל.
 15. בכל מקרה בו יוכח כי סופק למזמין מוצר שאינו תקין הוא יזוכה בסכום הרכישה שיעמוד לזכותו בהזמנה הטלפונית הבאה.
 16. למען הסר ספק, חבות החברה, תחת כל עילה משפטית שהיא, בגין מוצרים ו/או שירותים ו/או ידע הקשורים באתר לא תעלה על גובה התמורה ששולמה בפועל על המוצר שהוזמן ע"י הגולש.
 17. מוקפצין לא תהיה אחראית על בעיות טכניות שיכול שיקרו באתר בשל פגמים שיפלו בתפקוד שרת האינטרנט או בשל בעיות ברשת האינטרנט.  כמו כן, מוקפצין לא תישא בכל אחריות בקשר עם  פעילות בלתי חוקית באתר שנעשית על ידי גולש כלשהו או צד ג’ אחר שאינו בשליטה של החברה. .
 18. אתר זה מכיל תכנים שונים לרבות תמונות, מתכונים וכיו"ב חומרים , המוגנים ע"י דיני הקניין הרוחני ואין להעתיק ו/או לשכפל ו/או להעביר לצד ג’ את אותם התכנים.
 19. ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981

 

הרכישה

 • האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.
 • ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.
 • הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי.
 • מחיר המוצר באתר לא כולל את המע"מ
 • החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.

 

החזרות וביטולים

 • ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר אישור מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח.
 • אם ביטול העסקה יתבצע לאחר שהלקוח כבר קיבל את המוצר לרשותו, הלקוח יישא בעלות משלוח המוצר חזרה לחברה, זאת בנוסף לדמי הביטול.

מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.

 

אספקה והובלת המוצר

 • החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, תוך 1 ימי עסקים.
 • החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.
 • משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה, מחיר המוצר אינו כולל את עלות המשלוח.

 

אחריות ושירות

 • האחריות תקפה רק לגבי לקוח המחזיק בידיו הוכחת קנייה מקורית ורק אם הרכישה נעשתה באמצעות החנות האתר מכירות. החברה שומרת לעצמה את הזכות לדרוש מהלקוח להוכיח כי הינו הרוכש המקורי של המוצר.
 • החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.

 

אבטחת מידע ופרטיות

 • חברתנו כמו גם חברות אחיות וגורמי משנה נוספים הפועלים מטעם חברת מוקפצין ובהתאם לאותם הסטנדרטים, רשאיות להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.
 • החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
 • החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.
 • כפתור "שלח" יש משום הסכמה לחברת מוקפצין או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של החברה. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תחפצן להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה התקשרו לטלפון: 1-700-555-346 באמצעות לחיצה על כפתור "שלח" אני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו.

 

קניין רוחני

 • כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של החברה.
 • אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

 

דין וסמכות שיפוט

 • פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או ב"ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.